Vital BMX game of BIKE Wyniki

15.11.2013

Tytuł

Vital BMX game of BIKE Wyniki
Street vs Park

 

Znamy już wyniki Vitalowego BIKA 2013. W bezpośredniej konfrontacji zwyciężył ostatecznie parkowiec Logan Martin kasując w finale streetowca Colina Varnyaka do jednej literki.


 

W tym roku relacja co prawda nieco zawiodła, ponieważ organizator zrezygnował z relacji live, czy wstawiania pełnych pojedynków bez cięć, na rzecz wyedytowanych samych tricków. Tak czy inaczej, było na co popatrzeć. Potężny i zróżnicowany skatepark pozwalał rozwinąć skrzydła wszystkim zawodnikom bez znaczenia, czy preferują wielkie quatery, czy krawężniki i murki, co prowadziło czasem do nieco absurdalnej sytuacji w której grający streetowcy z parkowcami prawie wszytkie sztuczki odpuszczali i wygrywała osoba która jeździła jako pierwsza i przy zadawaniu stawiała na swoje standardowe sztuczki, przy których mają 100% skuteczności. W końcu trudno wymagać od kogoś kto na codzień szlifuje rury w dół schodów w sekundę stał się lotnikiem i z pierwszego przyłożenia zrobił 3-6 flipa przez spina. 

Zdarzały się jednak niespodzianki, np. w finałowej rundzie Colin z marszu sieknął 720 przez spina, Logan na cudzym rowerze crookeda w dół.

Pełną relację foto można znaleźć TUTAJ
Zbiór obrobionych editów z potyczek TUTAJ

Chyba najbardziej emocjonująca gra z całego wydażenia. Niestety w związku z limitem czasowym nie została dokończona.