Jarred Smithford dla FIT'a

25.12.2013

Tytuł

Jarred Smithford dla FIT'a
High Top Stem

 

Pokazało się nowe video reklamowe od Smithford'a, po oponach przyszedł czas na turbo wysoki mostek FITa. Pod względem wzniosu kierownic dotarliśmy chyba do kresu wyścigu (miejmy nadzieję) i nic większego niż 11" S&M'a się raczej nie pojawi, ale jeżeli dla was to wciąż za mało, dodatkowych cali można szukać gdzie indziej. Wymiana przeciętnego fronta na High Topa podniesie nasz przód nieco ponad cal, dzięki czemu przy odpowiednim set-upie może okazać się, że najwygodniej będzie się jeździło trzymając poprzeczkę w zębach. W porównaniu do większości top loadów, różnica to niecałe pół cala w górę. 

Ci którzy nie czują potrzeby wygrania wyścigu zbrojeń na cale wśród kumpli, ale mimo wszystko kierownicę nieco by podwyższyli, powinni rozważyć tego typu mostek, bo wymiana samego wspornika może dać analogiczny efekt, a pozwoli uniknąć konieczności uciekania się do olbrzymich, a z racji dużej dźwigni wzmacnianych i ciężkich loch z okolic 10".  TUTAJ znajdziecie dokładną specyfikację.

Jarred to raczej wysoki koleś, który faktycznie może potrzebować trochę większego wzniosu. Dodatkowo, jeżeli nazwisko Swafford z niczym ci się poza FIT'em nie kojarzy, lub chcesz sobie po prostu odświeżyć jedną z najciekawszych historii w polskich (i nie tylko) BMXowych internetach, wpadnijcie na stronę BunnyHopa gdzie w dziale ekstra znajdziecie opis dissa USA-TX vs. PL-3C. LINK