Jamaj - Wywiad i podsumowanie 2013

03.01.2014

Tytuł

Jamaj - Wywiad i podsumowanie 2013
Gadzinowski TV

 

Rok 2013 był chyba jednym z najintensywniejszych sezonów dla Jamaja-organizatora. W 12 miesięcy kierując Jamaj Events ogarnął trzy edycje Hit'n run (Częstochowa, Katowice, Warszawa), zorganizował trzy autorskie imprezy stacjonarne (Geriatriks, Fun podko, Gala), dwa turnusy ride-up, jeździł po całej Polsce po niemal wszystkich zawodach, a na paru z największych odwalał nawet konferansjerkę. Do tego stale utrzymuje zgrany  team ziomków-riderów, a i sam na rower wsiada regularnie. 

Co by nie mówić, patrząc z perspektywy czasu, to naprawdę kawał roboty. Zwieńczeniem 2013 była nagroda przyznana przez magazyn BunnyHop za najlepszego BMXowego starucha tego roku. Wątpliwości budzi co prawda jeszcze mimo wszystko młody wiek Jamaja, ale tym razem szanowne Jury przymknęło oko. 

Należy też wspomnieć, że Jamaj to prawdopodobnie największy medialny celebryta minionego roku;) Wywiady przy okazji imprez, w radiu, w telewizjach internetowych i normalnych. W roku 2014 nie zapowiada się, żeby mógł się odprężyć i odpocząć od kamer i fejmu. Wystarczył dzień, dwa po sylwestrze i już w internecie pojawił się 10 minutowy wywiad o podejściu do jazdy i BMX'ach jako takich.