GALA BMX

15.10.2013

Tytuł

GALA BMX
16 XI 2013 WARSZAWA

 

Zostały już tylko tygodnie do kolejnej odsłony, trwale już chyba wpisanej w nasz BMXowy kalendaż imprezy, "POLSKIEJ GALI BMX". Przyzwyczajeni jesteśmy, że Jamaj, jako główny organizator umożliwiał podsumowanie sezonu, wyróżnienie najlepszych zawodników i obejrzenie w klubowych zakamarkach paru świeżych, premierowych editów szykowanych specjalnie na tę okazję, a wszystko to, wkomponowane w naprawdę grubą klubową imprezę. 

W tym roku jednak organizatorzy poszli o krok dalej. Oprócz znanego już standardu, dochodzi pare innych sprawdzonych na wielu imprezach pomysłów takich jak Targi z prawilnymi ciuchami, wystawa zdjęć, loteria z fantami, a przede wszystkim mini zawody na porządnej rurce w dół schodów. Jeździć będą mogli niestety tylko zaproszeni zawodnicy z polskiej "rurkarskiej" czołówki, ale dzięki temu spokojnie bez wyrzutów sumienia będziecie mogli zostawić rower w domu i obejrzeć wszystko ze strategicznego miejsca przy barze.  Na dobicie będzie mozna pooglądać panienki na rurach. Tego to jeszcze nie było...

Charakterystycznym atrybutem wydarzenia jest to, że jej bywalcy pokrywają bardzo szerokie spektrum wewnętrznych odłamów sceny, poczynając od różnic w preferowanym stylu jazdy, aż po przynależność "partyjno-sklepową" włącznie. Prawdziwy ludzki kocioł, w imprezowym otoczeniu, to zawsze jest ciekawe!

Na koniec jeszcze parę spraw organizacyjnych. Głosować na swoich faworytów we wszystkich kategoriach można TUTAJ, 16 listopada (sobota) widzimy się TUTAJ, a sponsorami imprezy są CI ;)