Freestyle Camp ze Zbychem

10.05.2014

Tytuł

Freestyle Camp ze Zbychem
Skatepark SOS w Kazimierzu, Górnośląski okręg przemysłowy.

 

Już za 2 tygodnie z pierwszym terminem 24 maja, odbędą się dwudniowe warsztaty BMX z dobrze znanym reprezentantem GOPu, Zbychem. Poza rowerami w grafiku znajdują się również sklejki i rolki, ale przy odrobinie uwagi powinno udać wam się je wymanewrować i trafić na dzień BMXowy i kończące projekt zawody dla uczestników. Poniżej informacje organizatora, przesiane przez sito, które zbiera wyłącznie kółka o rozmiarze 20" ;)

"Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe „Green” oraz MOSiR Sosnowiec zapraszają serdecznie na cykl warsztatów jazdy na rolkach, deskorolce i rowerach BMX. Dzięki współpracy z naszymi partnerami na zakończenie warsztatów zostaną zorganizowane mini zawody z każdej z dyscyplin z cennymi nagrodami. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów

BMX
Zbigniew Olesiński - instruktor i wychowawca na obozie „BMX CAMP”.

24 maja 2014 - godziny - 16:00 - 18:00 – BMX - Warsztaty na rowerze BMX 
31 maja 2014 - godziny - 15:00 – 20:00 – Połączenie warsztatów ze wszystkich dyscyplin rolki slalom, rolki ekstremalne, deskorolka, rowery BMX. Przeprowadzenie zawodów dla uczestników warsztatów w poszczególnych dyscyplinach, podsumowujących cykl szkoleń.

Warsztaty będą odbywały się w luźnej atmosferze, a instruktorzy będą służyli swoją wiedzą dla wszystkich. Serdecznie zapraszamy aby podszkolić swoje umiejętności!"

Link do wydarzenia na facebooku TUTAJ