Daniel Dhers Action Sports Complex

04.05.2014

Tytuł

Daniel Dhers Action Sports Complex
DDASC

 

Daniel Dhers postanowił wyłożyć swoje niemałe, zarobione na jeździe pieniądze i wybudować dla okolicznych riderów bezkompromisowy obiekt, który na łącznej powierzchni ponad 4000 metrów kwadratowych oferuje wszystko, od sklejkowych pumptracków i grindboxów, przez wielkie baseny z gąbkami i resiboxy, aż po strefę imprezową i podręczny sklep z wszystkimi, co może być na miejscu potrzebne.

Od wczoraj park jest już oficjalnie otwarty i jak widać na powyższym projekcie, za który nota bene odpowiedzialny jest nie kto inny, jak sam Nate Wessel, Ilość przeszkód, linni i sekcji robi cholerne wrażenie.

Jeżeli jednak ktoś dotarłby do Północnej Karoliny i chciałby pojeździć na tym olbrzymie, musi przygotować się na spory wydatek. Jednorazowa wejściówka na cały dzień to wydatek 24/27 dolarów w zależności od dnia tygodnia, a całoroczny karnet kosztuje okrągłe 1200 zielonych.

Powyższy film można traktować jako spokojny, lekki przedsmak tego, co będzie się na DDASC działo. Jeżeli wszystko się rozkręci, a obiekt spełni oczekiwania, w przeciągu najbliższych miesięcy na pewno pokaże się sporo editów od czołowych amerykańskich lotników.

STRONA DDASC
FACEBOOK DDASC
INSTAGRAM DDASC