Baltic Games 2014 - Edycja letnia

16.07.2014

Tytuł

Baltic Games 2014 - Edycja letnia
22 - 24 sierpnia 2014 Gdańsk

 

Co prawda jak na razie nie ma jeszcze zbyt wielu informacji na temat tegorocznej edycji Balticów, ale to co już wiemy, powinno wstępnie pozwolić na zorientowanie się w sytuacji i spokojne planowanie wypadu. W tym roku impreza przypada na piątek, sobotę oraz niedzielę trzeciego tygodnia sierpnia, a za pełen karnet na wszystkie trzy dni w przedsprzedaży zapłacimy 70 zł. Pełen cennik na stronie BG

Całość odbędzie się jak co roku (oczywiście z wyjątkiem jednorazowego Ergo i edycji zimowej) na Placu Zebrań Ludowych pod gołym niebem, w formie kwalifikacji dla zawodników spoza "pro" listy, półfinałów i finałów. Dodatkowo dla młodszych zawodników, to jest do lat 16 włącznie, stworzona została kategoria "Junior".

Z atrakcji poza samą jazdą można spodziewać się sporych ilości muzyki, której rozpiskę widzicie powyżej, targów z ciuchami i woskiem do wąsów (to prawdopodobnie oznacza hasło targi lifestylowe, ale nie jestem tego do końca pewien), latania na dmuchaną poduchę, skim boarda i generalnego relaksu w okolicach skateparku.

Istnieje również opcja, że ponownie powstanie pole namiotowe, ale jako, że organizacja nieco się w tym temacie waha, aby ją przekonać należy wejść na stronę wydarzenia i oddać głos na tak  w ankiecie podklejonej na stronie wydarzenia.

Fanpage Baltic Games TUTAJ
Strona wydarzenia na FB TUTAJ
Strona Baltic Games TUTAJ