Reklama w serwisie

Portal www.bmx.pl jest najbardziej popularnym, największym i najnowocześniejszym portalem związanym z rowerami bmx. Jego oglądalność przekracza 2 000 000 odsłon miesięcznie i stale rośnie. Portal ma atrakcyjną formę graficzną podzieloną na kategorie tematyczne. Bmx.pl jest stale promowany w najważniejszych mediach oraz w wyszukiwarkach internetowych takich jak google, onet, wp, interia itp. (we wszystkich tych wyszukiwarkach zajmuje czołowe miejsca na pierwszej stronie)

Wzrost oglądalności

Odnotowaliśmy wzrost oglądalności portalu na poziomie +37% w skali 5 miesięcy w porównaniu do zeszłego roku

Współpraca

Portal współpracuje z organizatorami prawie wszystkich imprez związanych z rowerami bmx w Polsce. Patronuje różne akcje, wyjazdy, jam’y itp. Forum bmx.pl w chwili obecnej jest użytkowane przez prawie 10000 zarejestrowanych użytkowników. Nasi zarejestrowani użytkownicy napisali prawie 300000 wiadomości. Portal oferuje wiele atrakcyjnych form reklamy od standardowych banerów, artykuły sponsorowane, aktualności na głównej stronie po inne formy reklamy które można ustalić indywidualnie.Jeżeli prowadzisz firmę związaną z rowerami BMX to napewno skorzystasz na reklamie w naszym serwisie.

Referencje

Zaufało nam już wiele firm i organizacji. Dołącz do nich! Na bmx.pl reklamowały bądź reklamują takie firmy jak: Etnies, Bmxmarket, Powerade, EF16, Prong, Blud, Depo Store, 7anna, Techramps, White Trash, Kupiedom, Cefedro.

Wszystkich zainteresowanych reklamą prosimy o kontakt:

Wojtek
 

mobile: 503 766 459
wojtek@bmx.pl